Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16761
Stary 20.02.2012, 15:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
przykład Małego :
masz 13 lat biorą Cie na drugi koniec polski, wdupcaja do jakiegoś akademika i radź se sam.
Nie masz pod ręką rodziców ani nikogo, i z racji tego ze jesteś nowy będziesz tępiony.
Tak sie zaczyna i jest tego dużo. Nie wiesz ile tracisz zycia przez obozy wyjazdy etc.
ja wiem ze w polsce łatwo sei deprecjonuje bycie piłkarzem bo połowa jest piłkarzami dzięki znajomościom, no ale Małecki akurat tyrał.

.
Masz 13 lat , topowy klub Wisła Kraków wyciąga do Ciebie ręka dając szanse zaistnieć w futbolu krajowym , dają ci lokum, kieszonkowe i dbają o wykształcenie.W przeciwieństwie do wielu kolegów dla którzy szczytem była gra dla Wigrów masz szansę walczyć o najwyższe trofea w polskim futbolu oraz zaistnieć w Europie .Wystarczy tylko chcieć i dawać z siebie wszystko na treningach .
Odpowiedz cytując