szprotson napisał(a):

brać ?Jak brać to okienko w Rosji chyba do 24 lutego
kur**, broniłem Małego jak we frustracji wysyłał kibiców do żydów, broniłem jak głupio nie wyszedł na gierke u Kasperczaka, cieszyłem sie jak tatuował sobie Reymana, jak mówił w wywiadach ze chciałby zostać w Wiśle do końca kariery i być ikoną
Szczególnie na względzie mam opinie paru osób które Małego znają bardzo dobrze, nie tylko z czytania, i cieżko mi sobie wytłumaczyć cała sytuacje inaczej niż zagranie menadżera. Tylko to zachowanie niczym Jurek Podbrożny 
To już jest .......enie.
Stary uwierz, ze żeby zostać już tym piłkarzem który zarabia na siebie grająć w piłke, nie wystarczy biegac dziennie 4 godziny. Szczególnie jeśli nie jesteś od urodzenia z wielkiego miasta, łatwe to nie jest, nawet nie wiesz z ilu rzeczy musisz zrezygonować.
|
Szprotson...Zrezygnowac z czego? Wyjscia do Cienia w tygodniu? Za to, ze ma nie pic w tygodniu i w weekend przed meczem i ma nie wciagac koksu chyba dobrze mu placa, nie?