Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16755
Stary 20.02.2012, 15:10
brać ?Jak brać to okienko w Rosji chyba do 24 lutego

kur**, broniłem Małego jak we frustracji wysyłał kibiców do żydów, broniłem jak głupio nie wyszedł na gierke u Kasperczaka, cieszyłem sie jak tatuował sobie Reymana, jak mówił w wywiadach ze chciałby zostać w Wiśle do końca kariery i być ikoną
Szczególnie na względzie mam opinie paru osób które Małego znają bardzo dobrze, nie tylko z czytania, i cieżko mi sobie wytłumaczyć cała sytuacje inaczej niż zagranie menadżera. Tylko to zachowanie niczym Jurek Podbrożny

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Dla przypomnienia: te drobniaki to 30.000 golego kontraktu. Do tego premie i wyjsciowki. Drobne 50.000 dla chlopak z podstawoym wyksztalceniem, musiejacym pobiegac 4 godziny dziennie. Na prawde pieniadze niegodne wstawania.
To już jest .......enie.
Stary uwierz, ze żeby zostać już tym piłkarzem który zarabia na siebie grająć w piłke, nie wystarczy biegac dziennie 4 godziny. Szczególnie jeśli nie jesteś od urodzenia z wielkiego miasta, łatwe to nie jest, nawet nie wiesz z ilu rzeczy musisz zrezygonować.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 20.02.2012 o godz. 15:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując