brać ?Jak brać to okienko w Rosji chyba do 24 lutego
kur**, broniłem Małego jak we frustracji wysyłał kibiców do żydów, broniłem jak głupio nie wyszedł na gierke u Kasperczaka, cieszyłem sie jak tatuował sobie Reymana, jak mówił w wywiadach ze chciałby zostać w Wiśle do końca kariery i być ikoną
Szczególnie na względzie mam opinie paru osób które Małego znają bardzo dobrze, nie tylko z czytania, i cieżko mi sobie wytłumaczyć cała sytuacje inaczej niż zagranie menadżera. Tylko to zachowanie niczym Jurek Podbrożny
Pan Jotka napisał(a):

Dla przypomnienia: te drobniaki to 30.000 golego kontraktu. Do tego premie i wyjsciowki. Drobne 50.000 dla chlopak z podstawoym wyksztalceniem, musiejacym pobiegac 4 godziny dziennie. Na prawde pieniadze niegodne wstawania.
|
To już jest .......enie.
Stary uwierz, ze żeby zostać już tym piłkarzem który zarabia na siebie grająć w piłke, nie wystarczy biegac dziennie 4 godziny. Szczególnie jeśli nie jesteś od urodzenia z wielkiego miasta, łatwe to nie jest, nawet nie wiesz z ilu rzeczy musisz zrezygonować.