Wyświetl pojedynczy post
wachoGdy
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: 3miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16753
Stary 20.02.2012, 15:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A argument że Wilk zarabia tyle samo i nie podskakuje jest załamujący. Przecież to o to chodzi, że młodzi Polacy są traktowani w klubie jak wyrobnicy, a kasa idzie na mniej lub bardziej osłabiające transfery.
Dziwny pogląd, albo brak zrozumienia. Kim był Wilk jak tu przechodził? Szczerze szarym wychowankiem Polonii Wawa, grającym w jakimś tam klubiku. Więc otrzymał tyle ile był wart i wynegocjował. A jaką wartość przedstawia dla klubu, jak się rozwinął? A co reprezentuje sobą sportowo i poza sportowo Małecki i jak się rozwija?
Klub zaproponował mu nowy kontrakt na tyle ile wycenia jego sportowa i pozasportową wartość. Chłopaczek nie potrafi tego zrozumieć bo uważa że sam jest Białą Gwiazdą. Nikt nie kazała mu podpisywać. Nie podoba się trudno. Doczekaj do końca kontraktu i papa. A Czarek uwierz mi zostanie nagrodzony prędzej czy później za swoją grę.
A że są transfery mniej lub bardziej osłabiające? Życie. Ty na pewno zajmując się polityką transferową klubu "załatwił " byś samych "meliksonów" z pensją na poziomie średniej krajowej, na dodatek bez prowizji menadżerskich. Jest gro przykładów w światowej piłce że gówniarze pokroju Małeckiego z talentem 100 krotnie większym, a nawet podstawowi zawodnicy zostali oddani za przysłowiową czapkę gruszek byle nie siać fermentu w klubie.

Że młodzi Polacy w klubie są traktowani jak wyrobnicy? Bo nimi są. Niczym więcej. Walcz staraj się o nowy kontrakt, ale nie sraj w swoje gniazdo.
Odpowiedz cytując