W poniedziałek chodził po klubie, a gdy zobaczył czekających dziennikarzy szeroko się uśmiechnął i podniósł do góry kciuk. Wkrótce klub ma wydać oświadczenie, co zrobi z Małeckim.
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...iechniety.html
Niby gazeta ale... chyba nie wszystko wymyslaja ? Dzis jakas konferencja jest planowana ?