Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16743
Stary 20.02.2012, 14:46
Rooney grając już w pierwszym zespole Evertonu miał pensję na poziomie kilkuset funtów tygodniowa co w tamtych realiach jest niczym ochłap a mimo to strzelaj aż miło. Dopiero po dobrej grze dostał profesjonalny kontrakt ale nie słyszałem żeby go wywalczył w sposób w jaki Małecki chce dostać podwyżkę .
Odpowiedz cytując