|
Rooney grając już w pierwszym zespole Evertonu miał pensję na poziomie kilkuset funtów tygodniowa co w tamtych realiach jest niczym ochłap a mimo to strzelaj aż miło. Dopiero po dobrej grze dostał profesjonalny kontrakt ale nie słyszałem żeby go wywalczył w sposób w jaki Małecki chce dostać podwyżkę .
|