Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7921
Stary 20.02.2012, 14:36
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Dla Kibica Wisły Kraków rywal powinien być bez znaczenia... czy to gramy z FC Barceloną czy z całym szacunkiem z TS Podbeskidzie mobilizacja i chęć wspierania Wisły powinna być taka sama!

Kto przychodzi dla rywala nie jest prawdziwym Kibicem Wisły Kraków.

Doskonale o tym wiem.
Zgadzam się z Tobą w 100%.

Mówię tylko o tym, że na pewno znajdą się ludzie, których wymówką będzie właśnie ''atrakcyjność rywala''


Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, z kim będzie grała Wisła, bo przychodzę na mecze dla niej a nie dla rywala. Ale nie rozmywajmy tematu
Odpowiedz cytując