domin_czyzyny napisał(a):

Dla Kibica Wisły Kraków rywal powinien być bez znaczenia... czy to gramy z FC Barceloną czy z całym szacunkiem z TS Podbeskidzie mobilizacja i chęć wspierania Wisły powinna być taka sama!
Kto przychodzi dla rywala nie jest prawdziwym Kibicem Wisły Kraków.
|
Doskonale o tym wiem.
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Mówię tylko o tym, że na pewno znajdą się ludzie, których wymówką będzie właśnie ''atrakcyjność rywala''
Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, z kim będzie grała Wisła, bo przychodzę na mecze dla niej a nie dla rywala. Ale nie rozmywajmy tematu
