Lacrima napisał(a):

Bilety po 10 zł... Śmieszne. Już raczej nikt nie ma prawa narzekać, że bilety są za drogie i pchać się na C, bo tam najtaniej.
|
Na cenę narzekać raczej nikt nie będzie, ale za to pewnie usłyszymy narzekania typu, ''Korona Kielce?!?! Co to jest nie idę, jakby to Legia przyjechała i bilety byłby w takiej cenie to bym poszedł na pewno''
Reasumując cena biletu bardzo dobra, atrakcyjność rywala już mniej.