Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7918
Stary 20.02.2012, 14:24
Lacrima napisał(a):Wyświetl post

Bilety po 10 zł... Śmieszne. Już raczej nikt nie ma prawa narzekać, że bilety są za drogie i pchać się na C, bo tam najtaniej.

Na cenę narzekać raczej nikt nie będzie, ale za to pewnie usłyszymy narzekania typu, ''Korona Kielce?!?! Co to jest nie idę, jakby to Legia przyjechała i bilety byłby w takiej cenie to bym poszedł na pewno''



Reasumując cena biletu bardzo dobra, atrakcyjność rywala już mniej.
Odpowiedz cytując