Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16737
Stary 20.02.2012, 14:17
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze Jaliens przychodził z ligi holenderskiej w dodatku jako były reprezentant Oranje i facet po prostu zarabia kasę adekwatną do swojego CV a , że gra słabo to już rozmowa na inny temat.

Małecki podpisał kontrakt? Podpis oznacza zgodę formę w jakiej sporządzony jest kontrakt czyli długość ,zarobki itp . Jeżeli podpisał go to ma się z niego wywiązywać najzwyczajniej w świecie a nie puszczać fochy bo ten lub tamten zarabia lepiej .Proste.
Jeszcze jedna kwestia. Bo najwyraźniej główny argument krąży wokół kwestii zarobków Jaliensa i niskich przy nich zarobków Małeckiego. Raz, że Jaliens zapracował sobie na swoje CV, za które rzeczywiście ktoś mógł nie przewidzieć, że okaże się on tak słaby - bądź zwyczajnie ma już to co chciał, czyli ciepłą emeryturkę i koniec. Niemniej przez kilkanaście lat pracował na swoje nazwisko i na to CV.

Prawda jest również taka, że wszyscy wiedzą, że z Jaliensem popełniono błąd - ale podpisano umowę i klub musi się z niej wywiązać. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Małecki krok po kroku doszedł do takiej kwoty jaką zarabia Jaliens, ale niech na to najpierw zasłuży. Naprawdę nie zrobił dla Wisły nic wielkiego, w swojej karierze piłkarskiej nie zrobił nic - co predysponowałoby go nawet do zarobków o połowę mniejszych od Jaliensowych. Tylko że wszystkim wydaje się, że skoro Jaliens teraz nic nie robi (a nie robi) - to tak było zawsze. Nie, zawsze było tak - że ten piłkarz grał solidnie w klubie i potrafił zagrać w reprezentacji Holandii.
Odpowiedz cytując