Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16736
Stary 20.02.2012, 14:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W obu przypadkach klub zapłacił za bezmyślną politykę płacową. Trzeba starać się uratować ile można, a później wreszcie wyciągnąć wnioski. Bo za chwilę może okazać się, że Czekaj to też nie "prawdziwy Wiślak" i umie liczyć.
Był Dolha, Kokoszka, były spięcia z Brożkami i Błaszczykowskim (dobrze że Borussia się zgłosiła, bo nie chciał podpisać nowego kontraktu), był Kosowski "frytkowy" i "pampersowy", ostatnio odpuściliśmy Baszczyńskiego żeby przepłacić Lameya.
Nie za dużo tego?
Proszę cię za co ty tak kochasz Małeckiego? Gdyby taki wybryk zrobił powiedzmy Kirm pierwszy rzucał byś go na odejście. Co do Patryka nie mam zamiaru po tym występie widzieć go w Wiśle. Piękny Wiślak a największe jaja robi w tym klubie. Co do jego płac 30-50 tys. to za mało? Za takie pieniądze da się żyć a do tego przecież jest urodzonym Wiślakiem ... Niektórzy dostają więcej bo o wiele więcej już osiągnęli np. Iliev czy Jaliens. Płacimy im za nazwisko , CV , doświadczenie. Może jeden nie wypalił , ale nikt o tym nie wiedział. A jaki argument ma Małecki ? Samolubna gra i lecę sam na 3 bo muszę im pokazać. To jest argument? Proszę cię ... Ten pan już dawno powinien zastanowić się czym tak naprawdę jest dla niego Wisła. I czy przypadkiem wie kim jest Wiślak a co dopiero legenda... Nigdy nie zostanie LEGENDĄ i mam nadzieję że w Lipcu pożegnamy tego pana lub może wcześniej.

Co do Małeckiego ciekawy artykuł na weszło . http://www.weszlo.com/news/9538-Ile_...znym_Patrykiem Miłego czytania.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując