szprotson napisał(a):

a tak to wg. mnie mecz pozytywnie. Na plus :
-Michał Czekaj który nie wybija piłki gdzie popadnie tylko potrafi ją przyjąć i podać.
|
A mnie właśnie Czekaj w tym meczu zaskoczył negatywnie.
Co prawda mecz oglądałem tylko do 70 minuty, ale przez ten czas wydawał się nierozgarnięty, jakby brakowało mu pewności (może to wynik tej czerwonej kartki ze Standardem?). Przyzwyczaił do dobrej, solidnej gry, a wczoraj sprawiał wrażenie strasznie niepewnego.
Gra całej drużyny również nie najgorsza, choć to na pewno nie 100% możliwości tego zespołu.
Też was wk*rwia Kowalczyk komentujący mecz Wisły? Nosz ku*wa, wyobraża sobie ktoś, żeby ten koleś komentował Gran Derbi? Oczywiste jest, komu by sprzyjał, podobnie tutaj, widać tą stronniczość i rzygać się chce jak się słyszy co mu się w Wiśle nie podoba...
