Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
16735
20.02.2012, 14:09
Dużo osób pisze, że Małecki odejdzie zgodnie z casusem Webstera ale czy nie jest tak, że ktoś go musi u siebie w klubie chcieć i zapłacić ekwiwalent Wiśle.
Te plotki o kierunku rosyjskim to daje głowę, że wymysł dziennikarzy.
Clanowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clanowy
Znajdź inne posty napisane przez Clanowy