Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16735
Stary 20.02.2012, 14:09
Dużo osób pisze, że Małecki odejdzie zgodnie z casusem Webstera ale czy nie jest tak, że ktoś go musi u siebie w klubie chcieć i zapłacić ekwiwalent Wiśle.

Te plotki o kierunku rosyjskim to daje głowę, że wymysł dziennikarzy.
Odpowiedz cytując