Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16728
Stary 20.02.2012, 13:44
Wolfy powiedź mi czym różni się sytuacja Małeckiego od Uche? Jeden chce pieniędzy, drugi chciał transferu (de facto też większych pieniędzy). Obaj odmówili wzięcia udziału w meczu i dalszej bytności w klubie. Nie rozumiem dlaczego mamy rozgrzeszać Małeckiego? Nie bronię mu zarabiać więcej czy grać gdzieś w lepszym klubie czy lidze, a nawet mu tego osobiście życzę. Tylko drogę którą obrał Małecki lub jego menago uważam za cyniczną i biorąc jego wcześniejsze afiszowanie "miłości" do Wisły obłudną.

P.S. Ciekawi mnie gdzie trafi, wcześniej jak był w formie o poważniejszych ofertach nie było słychać.
Odpowiedz cytując