Drozd napisał(a):

|
O to własnie chodzi. Ile to było to tyle? Czy tyle co dla Jaliensa? Albo Palica? Co sprawia że najemnym proponuje sie wiecej niż wychowankom? Za chwile podobny problem będzie z Czekajem. Małecki się zbuntował bo jest jaki jest. Więc co, wykopać go i zapłacić tyle ile chciał Małecki jakiemuś obieżyświatowi?To jest rozwiązanie rozsądne? Nie wydaje mi sie.
|
Podobno chcial tyle by byc w pierwszej piatce najlepiej zarabiajacych. Pomijam fakt, ze jego forma nie predysponuje go do bycia nawet w pierwszej jedenastce. Pytam sie tylko , czy sposob w jaki pokazuje swoje niezadowolenie pozwala mu takie zachowanie.Dla przypomnienia Marcelo gral za 8.000PLN /msc a byl naprawde dobry. Obrazil sie?
PS. Wychowankiem Wisly nie jest na pewno.Poza tym jak sami wskazujecie casusy Teveza czy Balottelego to udowadniacie co jest norma a co od normy odstepstwem. Zachowanie Maleckiego jest tym drugim. I za to spotka go teraz zasluzona kara. Znajac Cupiala ten koles w barwach Wisly juz nie zagra.