Worcester napisał(a):

Dokładnie.
Jeśli nie doszło do ustalenia wartości nowego kontraktu, to ma obowiązek wypełnić obecny według wcześniej wynegocjowanych stawek.
|
Chyba że go rozwiąże na podstawie prawa Webstera.
Wtedy klub zarobi jakieś ochłapy.
Gdyby było jak mówisz w ogóle nie byłoby dyskusji. Patryk nie miałby żadnych argumentów. Problem dla klubu by nie istniał.