Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7917
Stary 20.02.2012, 13:17
masakra do czego to doszło że bilety po 10zł;DJeżeli nie będzie 20 tysięcy to jasny znak dla klubu żeby podwyższyć ceny biletów bo i tak nikt więcej nie przyjdzie)
Odpowiedz cytując