Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16718
Stary 20.02.2012, 13:07
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym poruszyc inna sprawę.

Czy piłkarze nie maja w obowiazku podchodzic pod naszą trybunę po meczu czy jest to ich dobra wola?

Na filmiku Stowarzyszenia z meczu w Lubinie widac, że jeden z naszych oddala sie zamaszystym krokiem w strone jakze upragnionej i ciepłej szatni gdy tymczasem pozostała 10-tka śpiewa z kibicami. Nie jestem niestety w stanie rozpoznac wszystkich. którzy zostali. Myslałem, że Andraż ale chyba jest po lewej natomiast chyba nie widzę Maora...
Nie doszukiwałbym sie teorii spiskowych. Domniemuje ze ten piłkarz to ten który udziela wywiadu pomeczowego
badz idzie do kontroli antydopingowej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując