Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16716
Stary 20.02.2012, 13:05
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym poruszyc inna sprawę.

Czy piłkarze nie maja w obowiazku podchodzic pod naszą trybunę po meczu czy jest to ich dobra wola?

Na filmiku Stowarzyszenia z meczu w Lubinie widac, że jeden z naszych oddala sie zamaszystym krokiem w strone jakze upragnionej i ciepłej szatni gdy tymczasem pozostała 10-tka śpiewa z kibicami. Nie jestem niestety w stanie rozpoznac wszystkich. którzy zostali. Myslałem, że Andraż ale chyba jest po lewej natomiast chyba nie widzę Maora...


Nie siej defetyzmu, Maor jest w samym środku, koło Ilieva w kurtce niebieskiej, po jego lewej stronie patrząc od trybuny.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując