Kaan napisał(a):

Chciałbym poruszyc inna sprawę.
Czy piłkarze nie maja w obowiazku podchodzic pod naszą trybunę po meczu czy jest to ich dobra wola?
Na filmiku Stowarzyszenia z meczu w Lubinie widac, że jeden z naszych oddala sie zamaszystym krokiem w strone jakze upragnionej i ciepłej szatni gdy tymczasem pozostała 10-tka śpiewa z kibicami. Nie jestem niestety w stanie rozpoznac wszystkich. którzy zostali. Myslałem, że Andraż ale chyba jest po lewej natomiast chyba nie widzę Maora...
|
Nie siej defetyzmu, Maor jest w samym środku, koło Ilieva w kurtce niebieskiej, po jego lewej stronie patrząc od trybuny.