Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 20.02.2012, 12:52
Walk w kategorii cięzkiej nie idzie wogóle ogladać. Kliczki są przechujami sa skutecznie ale mało efektowni. Dużo ciekawszy boks jest w niższych kategoriach wagowych.

PS. Ostatno znowu oglądnalem walke Goloty z Bowem ja .......e to była rzeźnia
http://www.youtube.com/watch?v=wVAkFViJKB0
JŻS
Odpowiedz cytując