Walk w kategorii cięzkiej nie idzie wogóle ogladać. Kliczki są przechujami sa skutecznie ale mało efektowni. Dużo ciekawszy boks jest w niższych kategoriach wagowych.
PS. Ostatno znowu oglądnalem walke Goloty z Bowem ja .......e to była rzeźnia
http://www.youtube.com/watch?v=wVAkFViJKB0