Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16709
Stary 20.02.2012, 12:42
cfa napisał(a):Wyświetl post
Co najlepsze już nie ma stadionu na którym by nie prowokował kibiców do gwizdów.
No to jest argument . Teraz właśnie wchodzi w wiek kiedy sprawy oczywiste zaczynaja być oczywiste. Jak sie jest niedoceniany to w kombinacji z upartością i ambicją, może to prowadzić do indywidualizmu. Taka Zosia samosia. To jest do wyrugowania ale trzeba stworzyć sprzyjające warunki.

Perspektywa zarobienia na tym miliona jurków powinna rozwiewać wszystkie watpliwości czy warto.

A argument że Wilk zarabia tyle samo i nie podskakuje jest załamujący. Przecież to o to chodzi, że młodzi Polacy są traktowani w klubie jak wyrobnicy, a kasa idzie na mniej lub bardziej osłabiające transfery. Bo przy transferze jest prowizja, nie wiadomo oczywiście jaka. Dlaczego nasi piłkarze są dwa razy tańsi niż Rumuni? Tylko dlatego że są słabsi? Czy może dlatego że mniej zarabiają?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.02.2012 o godz. 12:58.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując