Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16708
Stary 20.02.2012, 12:37
dla mnie osobiście Patryk Małecki jest skończony jako piłkarz w Wisełce!
To Klub z tradycjami !!! nie chcesz tu grać - droga wolna! to nie dziewczyna czy samochód który Ci nie odpalił ze mozesz sie obrażac - rozwiązać kontrakt i i dla mnie temat zakończony !
Odpowiedz cytując