|
Skąd bierzecie tą kwotę 30 tys? Ktoś w innym temacie podał, że zarabia 90, zaraz ktoś wyskoczy, że w sumie 65. TO NIE MA ZNACZENIA I NIE USPRAWIEDLIWIA. Gdyby mały był normalny i faktycznie tak bolały go finanse to poszedłby porozmawiać o podwyżce, a po odmowie czekałby już na możliwość skorzystania z Webstera (ponoć w październiku może skorzystać). Przechodząc gdzie indziej dałby komunikat, że bardzo żałuje ale klub itp. i po sprawie. No, ale mały zrobił inaczej i się sypło jaką ma postawę w stosunku do trenera, drużyny, Wisły. Moim zdaniem mały liczył na szum i sytuacje w której kibice wstawia się znowu zanim wraz z lamentem jak biednego Wislaka klub wykorzystuje, ale Kaziu go załatwił mówiąc publicznie co tak naprawdę się wydarzyło.
|