|
Dziwią mnie argumenty że Młeckiiemu należą się większe pieniądze. Za co? Czarek zarabia tyle samo jeśli mnie pamięć nie myli czyli 30 tyś (Boguski tylko kilka tyś. więcej) i jakoś nie robi z tego problemu bo wie że jest na dorobku, a tego małego smarka przewyższa zachowaniem, klasą i zaangażowaniem. I teraz wyobraźcie sobie że Małecki dostaje podwyżkę np dwa razy tyle ....... to według rozumowania niektórych Czarek powinien się obrazić tak? Jovanovic nie ma nawet połowy tego co Mały, Czekaj zarabia grosze nie ma średniej krajowej ...... .
Z innej beczki Iliev ma ponad 60 tys. PLN na mieśiąc ........... Małemu należy się tyle? Chyba nie.
|