xanti1906 napisał(a):

|
Nie gadajcie głupot. Styl jest ważny, ale najważniejszym jest wynik. Oczywiście, niezdobycie mistrzostwa w tym sezonie powinno być wkalkulowane, celem powinno być podium. Sam bym chciał, żeby Wisła grała po krakowsku i do tego chyba Moskal dąży. Zdecydowanie brakuje skuteczności, bo te okazje są.
|
właśnie chodzi o te najbliższe pół roku wiadomo, że o Mistrza będzie bardzo ciężko, ale powinniśmy wypracować skuteczny, efektywnny styl gry.