Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 20.02.2012, 12:21
milosz napisał(a):Wyświetl post
W lidze to Ja bym jednak dał Czekaja na środek, bo brak nam wówczas drugiego def. w linii pomocy, Jovanović (Lamey), Chavez, Czekaj, Nunez i Diaz z Wilkiem jako def. pomocnicy, a dalej wiadomo, Garguła i Melikson z Iliewem po bokach i na szpicy Biton (Genkow).
I byłoby okay, ale to K. Moskal decyduje i widać Nuneza wystawia na środku, a Diaza na LO, niestety.Nonsens, byliśmy lepsi bo mieliśmy więcej sytuacji bramkowych, a to one decydują o takiej ocenie.
Swoją drogą, że też niektórzy maja przyjemność z deprecjonowania wszystkiego co dobre w Wiśle, np. dobrej gry ofensywnej, mieliśmy więcej sytuacji od rywala i pechowo przez proste błędy zremisowaliśmy. Ot wystarczy porównać jakie my strzeliliśmy bramki, a jakie rywal. U nas piękne akcje, a dla rywali ...prezenty Panów Pareiko i Paljić. Sprawiedliwa więc byłaby nasza wygrana, ale w piłce liczy sie tylko to co w sieci i stąd tylko remis.
Oczywiście, że byliśmy lepsi. Nie da się, jednak, nie zauważyć, iż Zagłębie za łatwo dochodziło do sytuacji. Piszesz o prostych błędach, ale Piłka Nożna to gra błędów, i leż to razy w tym lub poprzednim sezonie traciliśmy punkty właśnie z tego powodu. Tak więc poważne błędy w defensywie nie są czymś wyjątkowym w naszym wykonaniu, a stałą, która raz w większym, raz w mniejszym stopniu daje się nam we znaki.
Odpowiedz cytując