Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10516
Stary 20.02.2012, 12:21
IMHO w Belgi na środku zagra Chavez i Diaz (każda inna opcja oznaczała by takie zestawienie obrony w Lubinie a tam Diaz za kartki nie pojechał)

Zagramy:
Pareiko
Jovanovic - Chavez - Diaz - Nunez

Wilk - Garguła

Krim - Melikson - Iliev

Biton


Tyle razy dostawali ostatnio w plecy to się na nas zepną a przy tym raczej kiepsko nam idzie...
Odpowiedz cytując