|
IMHO w Belgi na środku zagra Chavez i Diaz (każda inna opcja oznaczała by takie zestawienie obrony w Lubinie a tam Diaz za kartki nie pojechał)
Zagramy:
Pareiko
Jovanovic - Chavez - Diaz - Nunez
Wilk - Garguła
Krim - Melikson - Iliev
Biton
Tyle razy dostawali ostatnio w plecy to się na nas zepną a przy tym raczej kiepsko nam idzie...
|