Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 20.02.2012, 12:17
Nie gadajcie głupot. Styl jest ważny, ale najważniejszym jest wynik. Oczywiście, niezdobycie mistrzostwa w tym sezonie powinno być wkalkulowane, celem powinno być podium. Sam bym chciał, żeby Wisła grała po krakowsku i do tego chyba Moskal dąży. Zdecydowanie brakuje skuteczności, bo te okazje są.
Odpowiedz cytując