|
Nie gadajcie głupot. Styl jest ważny, ale najważniejszym jest wynik. Oczywiście, niezdobycie mistrzostwa w tym sezonie powinno być wkalkulowane, celem powinno być podium. Sam bym chciał, żeby Wisła grała po krakowsku i do tego chyba Moskal dąży. Zdecydowanie brakuje skuteczności, bo te okazje są.
|