|
Niezrozumiales, nie chodzilo o to, ze Malecki chce zarabiac wiecej od Jaliensa. Ze ogolnie chce zarabiac wiecej a wg mnie nie rokuje na tyle aby na to zasluzyc.(powiedzmy kolejne 5 lat z taka gra, takim zachowaniem za te 150K).
Nie porownuje pensji magazyniera do pilkarza, porownuje zachowanie wzgledem pracodawcy.
|