Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16702
Stary 20.02.2012, 12:02
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co on ma czekać dwa lata. Menago mu podpowiedział że już moze zrobić woltę. "Skoro nie chcą Ci zapłacić nawet jako średniemu, a ty już grasz parę ładnych lat to nie ma na co czekać. Pokaż sie w pucharach ktos sie na pewno zgłosi."

Małecki się "starał" nie wychodziło, trener go zmienił to się obraził.


A co do umiejętności. Potrafi strzelić z prawej i z lewej nogi. Pokaż mi w Wiśle drugiego takiego. Jednego obrońce ma na raz. Jest zwrotny co dla skrzydłowego jest podstawą, potrafi zagrać klepę, nie opieprza się na boisku. Gdyby go przekonać ze nie wszystko musi robić sam to jest to materiał na niezłego grajka. Skończy sie pewnie tak ze weźmie go Wojciechowski i zarobi na nim kilka baniek. A nasze jaśki z zarządu będą tłumaczyć że dla nich ważniejsza jest postawa zawodnika poza boiskiem niż ew. zyski. Zupełnie nie wspominając że fochy sami sprowokowali.
Wszystko ładnie, pięknie ale on jest w takim wieku w którym ciężej jest wyjaśniac o co chodzi w piłce nożnej od strony praktycznej. Teorie pewnie zna doskonale ... Co najlepsze już nie ma stadionu na którym by nie prowokował kibiców do gwizdów.
Odpowiedz cytując