borys napisał(a):

|
Swoja droga to, ze utopilismy tyle kasy w kontrakcie np. Jaliensa nie jest potwierdzeniem tezy ze Malecki MUSI zarabiac wiecej. .
|
Rozumiem że Małecki to gorący temat, ale trzymajmy się faktów.
Skad wiadomo że Małecki (90 tysięcy euro kontraktu) chce zarabiac tyle co Jaliens (250 tysięcy kontraktu) albo tym bardziej więcej? Moze chce tak ze 150 tysięcy czyli poziom Kirma?
Ja nie wiem, ale nie zmyślajmy już na siłę żeby pokazać swoje argumenty.
BTW
Nie możesz porównywac pensji "magazyniera" do piłkarza zawodowego. Tylko pensje magazynierów do innych magazynierów i tak samo piłkarzy do innych piłkarzy. Nie broniąc Małeckego ale faktycznie zarabia najmniej z pierwszej 11. No teraz Czekaj doszedł.