Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54397
Stary 20.02.2012, 11:40
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie .......ić wymagać od MAŁECKIEGO wolontariatu i zaczniecie składać się na nowego skrzydłowego no co jest pieniądze nie są najwietrzniej zacznijcie sprzedawać samochody , mieszkania skoro tak kochacie Wisłę Jesteście pieprzonymi zawistnymi hipokrytami .NO DALEJ ZRÓBCIE LISTĘ TYCH CO TO DLA NICH WISŁA JEST BEZECNA
Ale po co sie tu unosic, nie rozumiem tych emocji.

Jesli jestes zwyklym szrym czlowiekiem, i zarabiasz grosze w stosunku do wykonywanej pracy lub poprostu sadzisz, ze powinienes zarabiac wiecej, idziesz po podwyzke. Nie dostajesz, szukasz pracodawcy, który zaplaci wiecej. Ale miedzy odmowa podwyzki a znalezieniem nowego pracodawcy siedzisz cicho po nie masz alternatywy. Nie obrazasz sie na przelozonego(Moskal) bo finansami rządz kto inny. Nie opowiadasz na forum, ze nie masz ochoty pracowac bo znow nie masz alternatywy. No chyba, ze ja wlasnie masz, wiec walisz wszystko w czapke i idziesz na otwarty spor aby jak najszybciej odejsc.... .
W przypadku Maleckiego te grosze, ktore zarabia i tak wystarcza mu na dostatnie zycie, albo nastepny pracodawca zostal juz znaleziony... .

Swoja droga to, ze utopilismy tyle kasy w kontrakcie np. Jaliensa nie jest potwierdzeniem tezy ze Malecki MUSI zarabiac wiecej. Czy pilkarzowi, ktory jest niestabilny emocjonalnie, gra poza zespolem(taktyka) i jest poprostu sredni nalezy sie nagroda w postaci wiekszych zarobkow? Moim zdaniem nie, jesli budujemy mocny sklad to taki zawodnik jest do odstrzalu. Nie moze byc tak, ze mimo mocnych wad bierzemy do skladu kogos tylko dla tego, ze jest Polakiem, ma kilka tatuazy, i "utozsamia" sie z Wisla.

Jestesmy organizacja nastawiona na zysk. Firma. To juz nie czasy kiedy bedziemy miec w skladzie Wislaków. Mamy pilkarzy lepszych lub gorszych ale pracownikow.

Aczkolwiek nasze barwy mozna prezentowac bardziej(WILK) lub mniej godnie(Malecki) lub byc bardziej(Jovanovic) lub mniej(Kirm) zaangażowanym. Ale to harakter i wychowanie danej osoby czego zmienic sie nie da jak w przypadku Maleckiego.
Odpowiedz cytując