Jak będzie 15 tys. to będzie dobrze, patrząc na nasze wyniki i frekwencje...
Chociaż dużo zależy od wyniku czwartkowego meczu. Jeśli awansujemy, na pewno trochę osób to przyciągnie na stadion.
Bilety po 10 zł... Śmieszne.

Już raczej nikt nie ma prawa narzekać, że bilety są za drogie i pchać się na C, bo tam najtaniej.