|
Co do transferów - mam nadzieję, że nikt nie będzie robił wielkich oczu jak po sezonie nasz dyrektor sportowy odejdzie do Polonii Warszawa na co bardzo prawdopodobnie się zanosi - z Wojciechowskim Stan spotykał się dwukrotnie w styczniu tego roku, nie sądzę by obaj Panowie rozmawiali o pogodzie.
Sytuacja Wisły co nas powinno najbardziej interesować - kadrowa po sezonie może być beznadziejna jeżeli nie załapiemy się do pucharów, z drugiej strony co moglibyśmy w nich ugrać po spodziewanej posezonowej rewolucji.
Patryk Małecki przede wszystkim przestał się rozwijać piłkarsko do tego dochodzą problemy z głową a w tym stanie rzeczy należy mu się solidny kop w tyłek.
|