Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16696
Stary 20.02.2012, 11:36
sprzedać małeckiego i kupić Bitona plus LO. Za małpeckiego dostaniemy z 1mlnE a najlepiej byłoby jakby go franek smuda powołał bo wtedy kwota(jako reprezentant)wzrosła by troche.
Odpowiedz cytując