Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16695
Stary 20.02.2012, 11:31
Wątpię żeby Wisła na tym człowieku zarobiła jakieś ciekawe pieniądze z tego względu ,że prawdopodobnie nikt nie jest na tyle nim zainteresowany żeby płacić lepszą kasę jednak to nie wina klubu tylko słabej formy w ostatnim czasie i ciągłych kłopotach jakie sprawiał . Może się mylę i znajdzie się ktoś chętny ale jedno jest pewne ! Już nie powinno być powrotu dla tego człowieka któremu wydaje się , że jest piłkarzem do pierwszej drużyny . Kara finansowa za to zachowanie go nie ominie , odsunięty od drużyny już jest , wyznaczyć kwotę wykupu na ,np. 1 mln euro i jeśli ktoś chętny się znajdzie to krzyżyk na drogę a jak nie to będziemy mieli swój własny klub kokosa , znaleźć jakieś "wygodne" schody i niech ten człowiek trenuje ... oczywiście jeśli olewać będzie treningi nie będzie miał wypłaty .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.02.2012 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując