Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16694
Stary 20.02.2012, 11:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz chciałbym przypomnieć, że Patryk miał propozycję nowego kontraktu. Nie zgodził się na warunki proponowane przez klub dlatego gra na starym kontrakcie (miał prawo odmówić, tak samo jak Wisła ma prawo zaproponować zawodnikowi tyle, ile uważa za stosowne - widocznie w klubie na tyle wycenia się umiejętności tego zawodnika).

Czyli Patryk działa świadomie na szkodę własnego pracodawcy, na szkodę kolegów z zespołu? Jeśli tak, to naprawdę czas go z klubu usunąć.

Co to znaczy, że traktują go jak leszcza? Czy klub odmówił rozmów w sprawie kontraktu? To, że Patryk myśli iż jest bogiem futbolu nie znaczy, że podziela jego zdanie choćby nasz dyrektor sportowy. Widocznie za pieniądze, które chciałby Mały Stan jest w stanie podpisać kogoś o którego umiejętnościach ma lepsze zdanie.

Jazda po Małeckim jest całkowicie uzasadniona - jeśli facet walczy "o swoje" jak sugerujesz, to wybrał sobie idiotyczny sposób. Kpi z trenera, prawdziwego Wiślaka, sabotuje mecze (tak twierdzisz) i olewa swoje obowiązki. Mamy go kolejny raz usprawiedliwiać?
Nie wiem ile mu zaproponowali, na ile lat. Zakładam że jak najmniej. Bo gdyby było inaczej wiedzielibyśmy na co Patryk sie nie zgodził.

Dlaczego na szkodę, gdyby Garguła trafił z 8 metrów, szaleństwo Małeckiego wyszłoby nam na zdrowie. Małecki zwyczajnie chciał pokazać jaki jest świetny, co to dla takiego strzelić bramke z 35 metrów.

Jeżeli zawodnik z podstawowego składu nie zarabia średniej w drużynie to jak jest traktowany? A Małecki raczej się do 11 łapał. I to od kilku lat.

Wiadomo ze należy mu sie zjebka, pewnie też przeniesienie do rezerw, ale na pytanie "dlaczego" Małecki tak sie zachowuje. Cięzko odpowiadać jak większość tutaj. Czyli tlumaczyć wszystko jego osobowością, zarzucać mu fałsz i patologiczny egocentryzm. Jest porywczy, pyskaty i bezpośredni to jasne, ale to nie wytłumaczenie dla kuriozalnych zachowań na boisku.

Podniecenie w PS i C+ powinno dać niektórym do myślenia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując