|
I menago mu klub znajdzie bez problemu. Tylko że Wisła na tym straci. Jednak widocznie nie Wisła jest tu najważniejsza tylko nie tworzenie precedensów. W Wiśle rządzonej przez BB oszczedzamy na wychowankach ile sie da, a jak im nie pasuje to wyp.... Nie będzie zawodników to trzeba będzie kogoś kupić albo wypożyczyć i już jest ruch w interesie. Jak Małecki odejdzie to za ile przyjdzie następca? Za tyle co Dawidowski? I tyle co Dawidowski będzie zarabiał? Przecież to jakaś paranoja.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.02.2012 o godz. 10:17.
|