wolfy napisał(a):

jerry.lii.lewis - wow, to by dopiero była trauma. Okazałoby się, że Patryk nie tylko zarabia skandalicznie dużo, ale przy okazji miażdży was intelektualnie.
Nie chcę pogłębiać waszych kompleksów - nie jestem Małeckim. W ogóle słabo gram w piłkę, w szkole zwykle stałem na bramce.
Tak więc głowa do góry ;-)
|
Jedna korekta -> tak jak
Mały sądzi, że jest gwiazdą piłki tak
ty sądzisz, że kogoś tu miażdżysz intelektualnie
Tu macie wiele wspólnego - dobre samopoczucie oparte na ... dobrym samopoczuciu i wodzie sodowej
Drozd napisał(a):

|
Jeżeli traktują go jak leszcza to Małecki jak leszcz sie zachowuje.
|
Tu może masz i rację. Nadal to jednak świadczy o nim mizernie. Jakby miał nieco oleju w głowie to zakończyłby sprawę tak, że wszyscy byśmy na działaczy tu narzekali w jego sprawie - czyli DOROŚLE, a nie jak szczeniak w szkole obrażony, że go nie wybrali na przewodniczącego klasy.