Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16681
Stary 20.02.2012, 09:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
jerry.lii.lewis - wow, to by dopiero była trauma. Okazałoby się, że Patryk nie tylko zarabia skandalicznie dużo, ale przy okazji miażdży was intelektualnie.
Nie chcę pogłębiać waszych kompleksów - nie jestem Małeckim. W ogóle słabo gram w piłkę, w szkole zwykle stałem na bramce.
Tak więc głowa do góry ;-)
Jedna korekta -> tak jak Mały sądzi, że jest gwiazdą piłki tak ty sądzisz, że kogoś tu miażdżysz intelektualnie

Tu macie wiele wspólnego - dobre samopoczucie oparte na ... dobrym samopoczuciu i wodzie sodowej
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli traktują go jak leszcza to Małecki jak leszcz sie zachowuje.
Tu może masz i rację. Nadal to jednak świadczy o nim mizernie. Jakby miał nieco oleju w głowie to zakończyłby sprawę tak, że wszyscy byśmy na działaczy tu narzekali w jego sprawie - czyli DOROŚLE, a nie jak szczeniak w szkole obrażony, że go nie wybrali na przewodniczącego klasy.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 20.02.2012 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując