|
Okienko otwarte jest jeszcze tylko w Polsce i Rosji. W Polsce Małeckiego nikt nie kupi, a co do Rosji to wątpię żeby ktoś kogoś kupował na "szybkiego". Dodatkowo sam Małecki i ma coś do powiedzenia. Także nawet jeśli przyjdzie jakaś oferta dla niego to on nie musi z niej skorzystać.
Więc w samolot to możemy w.......ić Ciebie i gdzieś wywieźć.
|