Bronex napisał(a):

"
Melikson najzdrowsze podejście - "ja tu jestem TYLKO piłkarzem" . No właśnie !!! Maorowi się role i konteksty nie mylą.
|
Za to reprezentacje już mu się pomyliły

To dopiero była jazda.
Sorry ale nie mogłem sie powstrzymać.
Nie mam zamiaru bronić Patryka, ale jest też inny wymiar tej farsy.
Mam nadzieję że uda się Małeckiego sprzedać. Może jakieś grosze odzyskamy. Będzie akurat na nowego Paljica albo innego Lameya na roczne wypożyczenie
Nie piszę tego złośliwie, ale w normalnych warunkach pewnie szybko byśmy się pozbyli Patryka, natomiast My pozbędziemy się w naszych realiach dobrego skrzydłowego. (Bez przesady że taki słaby, bo żal to czytać) A kogo pozyskamy? W tym największy problem. Pewnie nikogo albo darmowego Dragana. Ponadto na jego pensji zaoszczędzimy "grosze" bo relatywnie do innych kopaczy "grosze" zarabiał. To jest problem dla Wisły. A nie jakieś fochy Patryka i "płacze" kibiców.
Wywalając Patryka
- stracimy dla nas dobrego kopacza
- nic nie zarobimy
- gówno zaoszczędzimy na pensji bo gówno zarabiał
Dlatego trzeba go sprzedać, choćby za grosze żeby cokolwiek było dla klubu.
(Na nową pensje dla kolejnego Lameya moze styknie?)
Natomiast fakt faktem. Piotrek Brożek bijący na głowę Paljica zarabiał ponad 2 razy mniej niż Serb. Tak u nas zarabiają wychowankowie. Mam nadzieję że Michał Czekaj też to wie i nie wiąże z Wisłą żadnych planów. Jesteś wychowankiem, zatem grasz za pół darmo.