Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54388
Stary 20.02.2012, 08:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No a jak myślisz po co sprzedali Banasia?

Nie da się ukryć , że łowca kogutow będzie łakomym kąskiem w letnim okienku transferowym.
Na pewno Górnik sporo na nim zarobi. Już tam pewnie ciężarówka kasy od Józefa W. jedzie z Warszawy do Zabrza.

Nakoulma to prawdziwy cock hunter!!! HAHA
Odpowiedz cytując