Dariook napisał(a):

No a jak myślisz po co sprzedali Banasia?
Nie da się ukryć , że łowca kogutow będzie łakomym kąskiem w letnim okienku transferowym.
|
Na pewno Górnik sporo na nim zarobi. Już tam pewnie ciężarówka kasy od Józefa W. jedzie z Warszawy do Zabrza.
Nakoulma to prawdziwy cock hunter!!! HAHA