Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
16669
20.02.2012, 08:03
Cytat:
Melikson najzdrowsze podejście - "ja tu jestem TYLKO piłkarzem" . No właśnie !!! Maorowi się role i konteksty nie mylą.
Dodatkowo pomimo takowego podejścia, nie można mu zarzucić braku zaangażowania.
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a