Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16668
Stary 20.02.2012, 08:01
JasiekS napisał(a):Wyświetl post
Masz rację kolego ale patrząc racjonalnie wzrost zarobków małęmu sie nalezy nie moze do jakichs gigantycznych rozmiarow ale srednia stawke w druzynie powinen dostac..prawda jest niestety ze patryk popadl w samouwielbienie i uwaza sie za najwspanialszego i najlepszego i wymaga gwiazdorskiego traktowania....obawiam sie ze moze skonczyc niedlugo jak jego kolega z reprezentacji mlodziezowej dawid janczyk...pograja w amatorskiej druzynie w irlandii dorabiajac w fabryce parowek-------> mały ogarnij sie!
No zaraz. To nie jest tak, że mu nie chceli dać podwyżki. On po prostu chciał więcej niż mu zaoferowali.Jego nie interesowała średnia płaca. Stąd jego fochy od jakiegoś czasu.
Odpowiedz cytując