JasiekS napisał(a):

|
Masz rację kolego ale patrząc racjonalnie wzrost zarobków małęmu sie nalezy nie moze do jakichs gigantycznych rozmiarow ale srednia stawke w druzynie powinen dostac..prawda jest niestety ze patryk popadl w samouwielbienie i uwaza sie za najwspanialszego i najlepszego i wymaga gwiazdorskiego traktowania....obawiam sie ze moze skonczyc niedlugo jak jego kolega z reprezentacji mlodziezowej dawid janczyk...pograja w amatorskiej druzynie w irlandii dorabiajac w fabryce parowek-------> mały ogarnij sie!
|
No zaraz. To nie jest tak, że mu nie chceli dać podwyżki. On po prostu chciał więcej niż mu zaoferowali.Jego nie interesowała średnia płaca. Stąd jego fochy od jakiegoś czasu.