|
Piłkarz Małecki pokazał jak szanuje Wisłę i jej pracowników, jak szanuje Jej barwy, jak szanuje Jej historię i co najważniejsze jak szanuje kibiców. Nie wystarczy pomalować fasady (tatuażami) i pokrzyczeć pod publiczkę z gniazda dla poklasku jaki to Ja super jestem. Właśnie wyszło szydło z worka jakim jest Piłkarz Małecki.... jak dziecko w piaskownicy.
A tak na marginesie poczekamy i zobaczymy jaki w dalszej kolejności tatuaż znajdzie dla siebie Piłkarz Małecki.... i w cale bym się nie zdziwił gdyby to Kazimierz Deyna był w następnej kolejności.Przecież żeby zdobyć poklask i szacunek wystarczy coś sobie wytatuować i coś tam pokrzyczeć z gniazda....
pozdrawiam wszystkich zdroworozsądkowych kibiców Wisły
bez odbioru
|