Wyświetl pojedynczy post
JasiekS
Junior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kleparz/IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16665
Stary 20.02.2012, 07:39
Masz rację kolego ale patrząc racjonalnie wzrost zarobków małęmu sie nalezy nie moze do jakichs gigantycznych rozmiarow ale srednia stawke w druzynie powinen dostac..prawda jest niestety ze patryk popadl w samouwielbienie i uwaza sie za najwspanialszego i najlepszego i wymaga gwiazdorskiego traktowania....obawiam sie ze moze skonczyc niedlugo jak jego kolega z reprezentacji mlodziezowej dawid janczyk...pograja w amatorskiej druzynie w irlandii dorabiajac w fabryce parowek-------> mały ogarnij sie!
Trzej Królowie Wielkich Miast
Odpowiedz cytując