eol napisał(a):

|
Myslisz ze to takie smieszne? Jak widze ze kibice Wisly na tym forum maja gdzies i olewaja sprawe ACTA ktora dotyczy wszystkich. Tych ktorzy uzywaja internetu i tych ktorzy jezdza samochodami i nie stac ich na oryginalne czesci i tych ktorzy jak zachoruja nie beda mogli kupic lekow. Dlatego zastanawaim sie co z was za ludzie?
|
Też sie zastanawiam co z nich za ludzie..Są poważniejsze sprawy niż ACTA..np.Rzucanie śnieżkami na stadionie i świry Małeckiego
