Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18757
Stary 20.02.2012, 03:28
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Szczyt dowcipu. Chodzi o to, że u nas nie ma Realu, który na 20 rywali jakiś 18 na pewno u siebie pokona.
Cóż do niedawna zespoły jadące na Łazienkowską bądź na Reymonta stawiały autobus w polu karnym i prosiły o jak najmniejszy wymiar kary chyba , że to Wisła jechała na Legie bądź Warszawiacy do Krakowa . Natomiast co miało miejsce w minionej rundzie jesiennej ? Zarówno Wisłę jak i Legię przejechał na ich boiskach beniaminek z Bielska .

Dawniej remis w Krakowie czy Warszawie był szczytem marzeń o 3 pkt nie wspominając , dzisiaj wystarczy trochę ambicji i twardej gry i można śmiało myśleć o wygranej.
Odpowiedz cytując