Tego sie nie spodziewalem, ale... tak, to tylko Polska. Tradycyjnie jak ktos gra w pucharach to kladzie lache na lige. Tyczy to sie zarowno Legii jak i Wisly choc u nas w mniejszym stopniu.
W takim przypadku, chyba Polonia staje sie glownym faworytem do MP. Legia szanse straci za tydzien po Sportingu. Pilkarze usprawiedliwienie juz maja

My juz stracilismy dawno, w meczu... z Polonia. Coz, tez wtedy gralismy puchary wiec

A pilkarze Lecha tak sie przyzwyczaili do tych "wymowek" (wszak olali caly poprzedni sezon) ze z rozpedu olewaja i ten sezon

Ale wymowki juz nie ma, to i kwasy na trybunach maja.
Kurde, przyznam szczerze ze to dla mnie frustrujace. Jak my mamy zdobywac jako liga punkty do rankingu jak znowu do pucharow nam sie zalapie jakis Ruch czy jakas Jagielonia. Czyli zespoly absolutnie nie przygotowane na puchary... Ja chce ogladac pasjonujace walki i wyscigi o mistrzostwo, a nie seriale pt. "dzis wygrywamy by za tydzien przegrac by za tydzien wygrac, itd."