Wit.Ek. napisał(a):

Dyktować to można warunki wtedy gdy się negocjuje kontrakt i gdy ma się silną pozycje. Gdy się kontrakt podpisze to trzeba go przestrzegać. Więc kiedy się już podpisze kontrakt to już nie można dyktować warunków. Nawet jak się jest "towarem deficytowym".
.
|
Otóż to .Dlatego cała ta dyskusja nie ma sensu bo sprawa jest aż nadto oczywista .Popisałeś kontrakt to masz się z niego wywiązywać i kropka.