|
Wiadomo, ja się nie spodziewam,że w ogóle kogoś kupią.Prędziej najlepsi odejdą jeżeli nie zdobędziemy MP (na co niestety się zanosi) to dowiemy się , że Biton jest za drogi , Melikson za dobry na Polska ligę a z Valcxem nie przedłużą umowy i zostaniemy z Pajlicem,Jirsakiem, Bunozą i innymi wynalazkami.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 20.02.2012 o godz. 01:51.
|